Kniha návštěv

Autor:Jitka
Datum:srp 17, 2017
Město:Benešov nad Ploučnicí
Děkuji za rychlé vyřízení mé žádosti ohledně chybějícího madla ke sprchové zástěně, Váš obchod vřele doporučuji jsem maximálně spokojena s pozdravem Janova.
Autor:Jana Peterová
Datum:led 23, 2017
Město:Praha
Email:
Dobrý den, kde najdu formulář ,,výrobek k reklamaci,, Děkuji Peterová
Autor:Lubomír Floreš
Datum:led 27, 2017
Email:
Dobrý den, formulář pro reklamaci k dispozici není. Ideální je reagovat na potvrzení objednávky nebo e-mail o vyřízení objednávky, dát odpovědět a popsat uvedený problém. Tím máme daný problém přímo provázaný s konkrétní objednávkou, nemusíme nic dohledávat a řešení je pak snažíš.
Autor:Ján Hulina
Datum:lis 30, 2016
Město:Banská Štiavnica
Email:
Vážený pán Floreš, už skutočne neviem ako sa s Vami spojiť aj keď som vo Vašich firmách našiel asi 5 telefónnych čísel, na žiadnom to nikto 5 dní nezdvihol. Doteraz som nemal s Vašimi výrobkami žiadny problém. Včera prišla objednaná zástena FORTE Nova Vasca Point 150 - 170 cm podľa objednávky č.16000116. Zástenu som objednával pre moju svokru, ktorá balík prevzala. Dnes som otvoril balík a zástena tam síce je, ale bez balíčka s montážnymi prvkami. Môžete m i napísať čo mám teraz zo zástenou bez montážnych prvkov robiť?????
Autor:Lubomír Floreš
Datum:pro 5, 2016
Email:
Dobrý den, 30.11. bylo ve 12:10 na Váš e-mailový dotaz z 29.11. e-mailem reagováno. Bohužel jsou kolegové nyní maximálně vytíženi v rámci zpracování příchozích objednávek a tudíž není v našich silách všechny příchozí hovory přijmout, natož případně následně volat zpět. Své dotazy můžete na nás samozřejmě směřovat i e-mailem, kde jsou archivovány a postupně je na ně dle jejich příchodu reagováno tak, jako bylo reagováno i na Váš e-mail. Děkujeme za pochopení.
Autor:Smazáno
Datum:lis 14, 2016
Tento příspěvek byl smazán
Autor:Eliška
Datum:říj 8, 2016
Město:Praha
Email:
Dobrý den, mouhou se vaše shrnovací dveře použít v exterieru? Např. k uzavření pergoly? Děkuji za odpověď.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:říj 9, 2016
Email:
Dobrý den, plastové shrnovací dveře jsou určeny pro interiérové použití a takto jsou i konstruovány. Samozřejmě jejich použití venku nic nebrání, avšak s ohledem na povětrnostní vlivy bude jejich životnost jiná a budou i náchylnější na poškození vlivem působení těchto sil. V případě poškození by tak nebylo možné uplatnit záruku.
Autor:Andrea Vondrová
Datum:čec 4, 2016
Město:Teplice
Email:
Dobrý den,je ještě jiný telefonní kontakt na Vás?Nelze se Vám dovolat.Děkuji za odpověď.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:pro 5, 2016
Email:
Dobrý den, k dispozici je pouze jedno tel. číslo. Nelze se dovolat, že je číslo obsazené nebo nefunkční? Své dotazy můžete na nás samozřejmě směřovat i e-mailem, kde jsou archivovány a postupně je na ně dle jejich příchodu reagováno. Děkujeme za pochopení.
Autor:Romana Hausnerová
Datum:bře 17, 2016
Město:KRALUPY NAD VLTAVOU 1
Email:
Dobrý den, zajímám se o Plastové shrnovací dveře BX08 71 x 203 cm v bílém buku a chci se zeptat jaká je skutečná barva?Je to bílá s nějakými skvrnami nebo spíš béžová jako dřevo?Na vašem obrázku vidím bílou a šedé skvrny to by se nám hodilo,děkuji
Autor:Lubomír Floreš
Datum:bře 18, 2016
Email:
Dobrý den, barva je bílá s šedým žíháním (kresbou dřeva).
Autor:Lenka
Datum:úno 25, 2016
Město:Cheb
Email:
Dobrý den, proč se nemohu dovolat na Vaše telefonní číslo ?
Autor:Lubomír Floreš
Datum:úno 25, 2016
Email:
Dobrý den, tel. číslo by již mělo být funkční. SIM karta nám nějak zatuhla, takže bylo nutné telefon restartovat. Své dotazy můžete na nás samozřejmě směřovat i e-mailem. Děkujeme.
Autor:Frenk
Datum:čen 10, 2015
Město:Hulín
Email:
Web jako takový vcelku slušný, ale ani jedno jediné instalační video.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:pro 5, 2016
Email:
Dobrý den, výrobky jsou prezentovány s popisem a obrázky, případně návody dle toho, co nám výrobce dodá. U instalačního videa je to podobné... pokud jej má výrobce k dispozici, snažíme se je rovněž publikovat. Pokud nemají, bohužel nemůžeme sloužit. Děkujeme za pochopení.
Autor:Karinka
Datum:kvě 22, 2015
Město:Praha
Email:
Plastové shrnovací dveře jsou špatné, lišty praskají. Je to vše ze špatného materiálu. Už bych si je nikdy nekoupila, jsou to vyhozené peníze.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:kvě 22, 2015
Email:
Dobrý den, nejsou dveře jako dveře a záleží též hodně na místě, kde jsou dveře nainstalovány a též jak je s nimi v daném prostředí uživateli zacházeno. Týdně od nás odchází desítky kusů dveří různých modelů a velikostí a reklamace na ně nejsou. Svůj účel zdatně plní a jejich živost je také dlouhá, takže poměr ceny a kvality (životnosti) je velmi výhodný. Samozřejmě se může objevit nějaký vadný kus, čemuž se nikdy nevyhneme, ale to je v rámci reklamace řešitelné a zákazník může svůj výrobek znovu plně využívat.
Autor:Ledvinka
Datum:úno 3, 2013
Město:Chotěboř
Email:
Privátní příspěvek
Autor:Lubomír Floreš
Datum:úno 3, 2013
Email:
Dobrý den, ano, je možné použít RA 201 nebo případně okrajový profil RA100.
Autor:štěpánka štastná
Datum:zář 22, 2012
Město:čáslav
Email:
Dobrý den, sháním do prostoru o velikosti 197 cm výška x 184 cm šířka shrnovací dveře. Chtěla bych dvoukřídlé. Barvu bílá nebo světlý odstín dřeva. Doporučil by jste mi koženku nebo plast a na kolik Kč by to celé vyšlo? Horní a boční strany jsou z kovu (jekl), dole je v dřevěné podlaze zapuštěná kolejnička, široká 2 cm. Děkuji za odpověd
Autor:Lubomír Floreš
Datum:zář 24, 2012
Email:
Dobrý den, dveře lze vyrobit. Každé dveře mají nějaké pro a proti: a) plastové - jsou hlučnější při shrnování - jsou levnější než koženkové - je zde možnost více doplňků - výroba do 7 dnů - cena bílé barvy bez prosklení Kč 3305,- vč. DPH - jedno křídlo bude o lamelu širší než druhé, celková šířka dveří bude 189 cm, takže budou mírně nařasené při zavření - v případě požadavku, aby byly obě křídla stejné, bude cena Kč 3516,- vč. DPH, celková šířka dveří bude ale 205 cm, takže nařasení bude výraznější - obě křídla mohou být stejná ještě při výroby z lamely typu "12", kde bude cena Kč 3720,- a celková šířka bude 196 cm, takže nařasení bude menší než u předchozí možnosti a obě křídla budou stejně široké, navíc lamely typu "12" mají pevnější strukturu b) koženkové - tišší chod než plastové - lepší odhlučnění - vyšší cena než u plastových - méně doplňků a barev - dodání 14 - 21 dnů - cena Kč 4871,- vč. DPH V případě dotazů nás neváhejte kontatkovat.
Autor:Petr Cach
Datum:dub 4, 2012
Město:Lanškroun
Dobrý den,chtěl bych koupit do garsonky vanu AQUALINE 120 x 70 cm.Musí se ještě nějak upevnit nebo stačí koupit nohy? Děkuji
Autor:Lubomír Floreš
Datum:dub 5, 2012
Email:
Dobrý den, nohy jsou dostačující v případě, že se vanu bude obezdívat. Pokud se používalo nějaké jiné čelní krytí, doporučujeme vanu po stranách posadit na do zdi upevněný kovový jekl nejlépe tvaru písmne U, ale aby jedna strana byla o něco nižší, aby bylo možné jekl do stěny uchytit a na tento jekl vanu posadit, čímž se zamezí jejímu případnému pohybu.
Autor:Vlado Riška
Datum:úno 25, 2012
Město:poděbrady
Email:
Dobrý den,rád bych objednal vanovou zástěnu o délce 189 cm. V nabídce máte 170-180,a 190-200. Kterou z nich je vhodná? Děkuji.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:úno 26, 2012
Email:
Dobrý den, bude potřeba objednat zástěnu v rozměru 200-190 cm a při samotné instalaci se pak dle potřeby horní a spodní vodící lišta zařízne. Posuvná a pevná část se pak při zavření bude jen více překrývat.
Autor:Jarka
Datum:srp 29, 2011
Město:Praha
Email:
Dobrý den, lze použít čalounění dveří na bezepčnostní dveře next a nevíte, jak čalounění na tyto dveře připevnit? děkuji J.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:srp 31, 2011
Email:
Dobrý den, čalounění se připevňuje pomocí hřebíčků nebo nastřelovacích spon. Záleží tedy na materiálu dveří v místě, kde by se měly hřebíčky nebo spony použít. Pokud je tento materiál vhodný pro uchycení daného spojovacícho materiálu, nic by nemělo bránit instalaci čalounění. Ještě bude nutné demontovat kukátko a kliku dveří, aby se koženka čalounění uchytila pod kukátko a kliku.
Autor:peter
Datum:čec 12, 2011
Město:kosice
Email:
dobrý deň, rád by somsa opýtal na rozmery vane hopa 6+8+14 a taktiež možnosť dodávky do sr. Ďakujem
Autor:Lubomír Floreš
Datum:čec 12, 2011
Email:
Web:https://www.nase-koupelna.cz/
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Odpověď Vám byla zaslána na Váš e-mail.
Autor:Jana
Datum:dub 5, 2010
Město:Ostrava
Email:
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat na plné shrnovací dveře vzor bříza.Na obrázku jsou vyobrazeny,ale vypadají úplně bílé.Napiště mi prosím jakou mají přesně barvu.Děkuji a pěkný den.Pavolová J.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:dub 13, 2010
Email:
Dobrý den, dveře bříza - Luciana i Melody nebo Symfonia - mají barvu bílou nebo lehce šedivou s šedým žíháním.
Autor:Lubomír Floreš
Datum:zář 6, 2009
Email:
Web:https://www.nase-koupelna.cz/
Vítáme Vás. Zde můžete psát své dotazy, postřehy a přípomínky. Těšíme se na spolupráci s Vámi...
Vyhledávání
Rychlý kontakt
E-mail: info@nase-koupelna.cz
ICQ: 299-635-359
Tel.: 778 435 560
  (PO-PÁ, 8-18 hod)
Doprava ZDARMA

Informace o dopravě

Novinky na email
Oblíbené značky zákazníků
Může Vás zajímat...

Partneři

Outdoorové vybavení, outdoorové oblečení

 

Shrnovací dveře pro Vás...

 

www.nase-koupelna.cz / shrnovací dveře, vany, sprchové a vanové zástěny, vodovodní baterie / Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.2