Doprava zboží

Pro dodání zboží po celé ČR je možné zvolit některý z níže uvedených způsobů dodání viz přehled níže. Podmínky doručení na SK jsou uvedeny v závěru.
 
1. Osobní odběr
2. Dodání paletovou přepravní službou
3. Dodání rozvozem HOPA nebo SlavLogistic
4. Dodání balíkůs Českou poštu
5. Dodání balíkovou přepravní službou
6. Dodání přes výdejní místa Zásilkovna
7. Podmínky dopravy zboží ke kupujícímu ZDARMA
8. Doručení SLOVENSKO

 

 Doprava Cena Doprava zdarma Přepravované zboží
 Osobní odběr zdarma zdarma všechno zboží
 Toptrans nebo
 CARGO po ČR
599 Kč / převod předem,
699 Kč / dobírka
objednávky nad 15 tis.
paletová doprava pro vany, kouty, nábytek, obložky,
sanitární keramika atd.
 HOPA nebo
 SlavLogistic
 po ČR
399 Kč při platbě převod předem,
dobírka nelze realizovat
doprvava zdarma již u objednávky nad 5 tis.
vany, vaničky, kouty,
sanitární keramika,
nábytek - jen výrobky HOPA
nebo Olsen Spa
 GEIS nebo
 PPL po ČR
129 Kč / převodem předem,
149 Kč / dobírka
objednávky nad 7 tis.
baterie, čalounění dveří,
shrnovací dveře, drobné doplňky a příslušenství
 Česká pošta
 po ČR
129 Kč / převod předem,
149 Kč / dobírka
objednávky nad 7 tis.
baterie, čalounění dveří,
drobné doplňky a příslušenství
 Zásilkovna ČR
 max. 5 kg /
 max. délka 70
 cm
79 Kč / převodem předem, dobírka zrušena
objednávky nad 5 tis.
výhradně drobné předměty jako baterie, koupelnové doplňky, limitováno velikostí a váhou viz. popis níže
 Zásilkovna ČR
 5-10 kg / max.
 délka 120 cm
119 Kč / převodem předem, dobírka zrušena objednávky nad 5 tis. výhradně menší předměty jako baterie, koupelnové doplňky, limitováno velikostí a váhou viz. popis níže
 Zásilkovna SK
 max. 10 kg
139 Kč / dobírka objednávky nad 7 tis. výhradně menší předměty jako baterie, koupelnové doplňky, limitováno velikostí a váhou viz. popis níže
 GEIS SK 199 Kč / dobírka objednávky nad 10 tis.
baterie, čalounění dveří,
shrnovací dveře, drobné doplňky a příslušenství
 Toptrans SK
899 Kč / dobírka
objednávky nad 15 tis.
paletová doprava pro vany, kouty, nábytek, obložky,
sanitární keramika atd.
 
1. Osobní odběr
 
Osobní odběr je možný na základě objednávky vytvořené přes e-shop a po následné domluvě v našem skladu, a to jak v pracovní dny, tak i během víkendu. Je však nutné si předem dohodnout den a hodinu odběru. V našem skladě je možné osobně provést úhradu kupní ceny objednaného zboží platbou v hotovosti. Dále je rovněž možné osobně předat nebo vyzvednout reklamované zboží.
 
Při osobním odběru objednaného zboží bude kupující vyzván ke sdělení čísla jeho objednávky, předložení průkazu totožnosti a potvrzení o provedení platby předem v hotovosti nebo potvrzení o přijetí úhrady provedené převodem předem na účet prodávajícího (více naleznete v Obchodních podmínkách).
 
Osobní odběr objednaného zboží kupujícím ze skladu prodávajícího není zpoplatněn žádnou cenou za dopravu ani dalšími manipulačními poplatky. [zpět]
 
 
2. Dodání přepravní službou Toptrans nebo GEIS-Cargo
 
Tento přepravce je využívám pro přepravu van, vaniček, koutů, sprchových a vanových zástěn, parních boxů, nábytku a sanitární keramiky. Tyto produkty nelze vzhledem k velikosti a hmotnosti přepravovat přes PPL a poštu.
 
Dle smluvních zasílatelských podmínek Vám bude zboží doručeno za prvé uzamykatelné dveře objektu, který jste uvedli jako dodací adresu v objednávce zboží. Zboží rozváží vždy pouze jeden řidič, který je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu.
 
Dle smluvních zasílatelských podmínek není řidič povinen po doručení zboží poskytnout další součinnost při přenášení a stěhování zboží na konečné místo určení v domě, zejména při manipulaci s těžšími a rozměrnými zásilkami, při stěhování zboží po schodech, apod. Je tedy nezbytně nutné, abyste si předem v místě zajistili další osoby, které Vám s přenášením a stěhováním na konečné místo určení pomohou, popř. potřebnou manipulační techniku.
 
Řidič vždy telefonicky avizuje svůj příjezd na telefonní číslo, které jste uvedli v objednávce zboží, a to nejméně jednu hodinu před vlastním doručením zboží na Vámi uvedenou dodací adresu.
Kupující je povinen prohlédnout a zkontrolovat doručené zboží za přítomnosti řidiče a převzít zásilku. Převzetí potvrzuje svým podpisem na dodacím listu pouze v případě, nevykazuje-li žádné zjevné vady (např. vady množství, sortimentu, označení, apod.) a není-li zboží mechanicky poškozené. V případě zjištění zjevných vad či poškození zboží je nutné s řidičem vyhotovit záznam o poškození zásilky ‑ tzv. škodní protokol. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky zboží, pokud vykazuje zjevné vady.
 
Kupujícímu se nedoporučuje potvrzovat dodací list ještě před důkladnou kontrolou zboží, a to i pod přepravním obalem. Na případné pozdější reklamace zjevných vad či mechanického poškození výrobku způsobené vinou dopravy nebude po podepsání dodacího listu - s ohledem na zasílatelské podmínky přepravce - brán zřetel a budou zamítnuty.
 
Standardní doučení zboží u přepravní služby Toptrans nebo GEIS-Cargo je v pracovních dnech v době od 8:00 do 16:00 hodin.
 
Mimo standardní doručení je možné si sjednat u firmy Toptrans doručení večerní, které probíhá v době od 16:00 do 20:00 hod (služba TOP-PRIVAT). Tento způsob doručení je nutné si sjednat telefonicky s našimi pracovníky a je zpoplatněno příplatkem ve výši 50% z ceny standardního doručení zboží.
 
Dále je možnost si u Toptrans dohodnout doručení zboží v sobotu – doručení nejpozději do 13 hodin. Tato služba se nazývá TOP-WEEKEND a je možné si ji opět sjednat jen po telefonické domluvě s našimi pracovníky. U této službu se účtuje příplatek 50% z ceny standardního doručení a dále pak pevný paušál ve výši Kč 500,- vč. DPH.
 
Ceny za dopravu přepravní službou Toptrans nebo GEIS-Cargo je stanovena paušálně, a to částkou Kč 599,- vč. DPH za objednávku při platbě převodem předem a Kč 699,- vč. DPH při platbě formou dobírky při dodání zboží. [zpět]
 
 
3. Dodání vozy HOPA nebo firmou SlavLogistic
 
Doprava pouze pro rozvoz výrobků a zboží značky HOPA a OLSEN SPA. Jedná se o dopravu realizovanou vozy výrobce, takže využití je možné jen v případě platby převodem předem, neboť vlivem EET není možné zrealizovat výběr dobírky. Cena dopravy je Kč 399,- vč. DPH po celé ČR. Doprava ZDARMA platí pro všechny objednávky s doručením po celé ČR ZDARMA již při objednávkách s hodnotou vyšší než Kč 5.000,- vč. DPH (dle velikosti a možnosti balení je dodání v rámci této akce uskutečňované i přes PPL).
 
Dle smluvních zasílatelských podmínek Vám bude zboží doručeno za prvé uzamykatelné dveře objektu, který jste uvedli jako dodací adresu v objednávce zboží. Zboží rozváží vždy pouze jeden řidič, takže je nutné v případě těžších či objemnějších předmětů zajistit součinost další osoby.
 
Využívá se při rozvozu výrobků a zboží značky HOPA a OLSEN SPA. Cena dopravy je Kč 399,- vč. DPH po celé ČR při platbě převodem předem. Platba formou dobírky není u tohoto typu dopravy možná. [zpět]
 
 
4. Dodání přes Českou poštu
 
Využití České pošty je možné jen u zboží menších rozměrů a hmotnosti do max. 30 kg. Tento druh dopravy je tedy vhodný zejména pro dopravu vodovodních baterií, čalounění dveří, náhradních dílů, příslušenství, spotřebního materiálu k vanám, apod.
 
Cena dopravy zboží prostřednictvím České pošty je stanovena ve výši Kč 129,- včetně DPH při platbě převodem předem a Kč 149,- včetně DPH při platbě dobírkou.
 
V případě dobírky se platba provádí přímo zaměstnanci pošty, který Vám balík doručí v případě balíku Do ruky (dodání 1 - 2 dny - balík je doručen na adresu zadanou v objednávce) nebo vydá na poště v případě balíku Na poštu (zásilka je doručena na vybranou poštu v ČR - nutné vyzvedenout do 7 dnů). Dodání se řídí podmínkami České pošty. [zpět]
 
 
5. Dodání přepravní službou GEIS nebo PPL
 
Využití balíkové přepravní služby je možné jen u zboží menších rozměrů s maximální délkou 200 cm a hmotnosti do max. 50 kg. Tento druh dopravy je tedy vhodný zejména pro dopravu vodovodních baterií, čalounění dveří, shrnovacích dveří, obložek, náhradních dílů, příslušenství, spotřebního materiálu k vanám, apod.
 
Řidič telefonicky avizuje svůj příjezd na telefonní číslo, které jste uvedli v objednávce zboží před doručením zboží na Vámi uvedenou dodací adresu.
 
Kupující je povinen prohlédnout a zkontrolovat doručené zboží za přítomnosti řidiče a převzít zásilku. Převzetí potvrzuje svým podpisem na dodacím listu pouze v případě, nevykazuje-li žádné zjevné vady a není-li zboží mechanicky poškozené. V případě zjištění zjevných vad či poškození zboží je nutné s řidičem vyhotovit záznam o poškození zásilky. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky zboží, pokud vykazuje zjevné vady.
 
Kupujícímu se nedoporučuje potvrzovat dodací list ještě před důkladnou kontrolou zboží. Na případné pozdější reklamace zjevných vad či mechanického poškození výrobku způsobené vinou dopravy nebude po podepsání dodacího listu - s ohledem na zasílatelské podmínky přepravce - brán zřetel a budou zamítnuty.
 
Standardní doučení zboží u balíkové přepravní služby je v pracovních dnech v době od 8:00 do 18:00 hodin.
 
Cena dopravy zboží prostřednictvím balíkové přepravní služby je stanovena ve výši Kč 129,- včetně DPH při platbě převodem předem a Kč 149,- vč. DPH při platbě na dobírku. [zpět]
 
 
6. Dodání přes výdejní místa Zásilkovna
 
Využití výdejních míst je možné jen u zboží menších rozměrů, kdy je zásilka rozměrově i váhově limitována:
 
Balíky do 5 kg - Cena 79 Kč. Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- maximální hmotnost zásilky 5 kg,
- maximální rozměr jedné strany zásilky 70 cm,
- maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky 120 cm (např. zásilka o rozměrech 50 × 40 × 30 cm),
- minimální rozměry 10 × 7 × 1 cm,
- maximální výše dobírky 20 000 Kč.
 
Balíky od 5 do 10 kg - Cena 119 Kč. Tuto službu lze uplatnit pouze pro zboží:
- maximální hmotnost zásilky od 5 do 10 kg
- nebo maximální rozměr jedné strany zásilky je od 70 do 120 cm
- nebo maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je od 120 do 150 cm cm (např. zásilka o rozměrech 60 × 40 × 30 cm),
- maximální výše dobírky 20 000 Kč.
 
Tento způsob doručení je tedy vhodný převážně pro zasílání výrobků jako jsou vodovodní baterie a příslušenství, koupelnové doplňky (mýdelníky, dávkovače, pohárky, závěsy, atd.), drobný materiál apod. Výhodou této přepravy je její cena. Využítí je však omezeno nabídkou výdejních míst, které si můžete vybrat v okolí Vašeho bydliště či zaměstnání.
 
Platba je možná pouze formou převodu předem. Úhrada dobírkou byla kvůli velkému množství nepřevzatých a vracejících se balíků nepoctivých zákazníků zrušena.
 
Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Lze však případně sjednat prodloužení termínu uložení.
 
Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v SMS zprávě. [zpět]
 
 
7. Podmínky dopravy zboží ke kupujícímu ZDARMA
 
Pokud hodnota objednávky dosáhne požadovaného limitu, zaručuje prodávající kupujícímu dopravu zboží po celé ČR zdarma, a to s využitím standardního dodání přepravní službou Toptrans nebo jiným smluvním přepravcem. Minimální hodnota objednávky, při které má kupující nárok na realizaci dopravy zdarma, je Kč 7.000,- nebo 17.000,- vč. DPH. dle zvoleného způsobu dopravy viz. tabulka v úvodu. U výrobků HOPA nebo Olsen-Spa je doprava zdarma již při částce Kč 3.500,- vč. DPH.
 
Nárok na dopravu zdarma může zákazníkovi rovněž vniknout při koupi vybraného zboží ve speciální nabídce, kdy bude prodávajícím po určitou dobu garantováno dodání těchto produktů nebo určité skupiny výrobků či značky po celé ČR zdarma. [zpět]
 
 
8. Dodání na SLOVENSKO
 
Doručení lze realizovat několika způsoby, kdy platba je prozatím formou DOBÍRKY. Pokud budete mít zájem o platbu převodem předem např. kvůli přebírání cizí osobou, která nemá k dispozici potřebnou hotovost, poznačte toto do objednávky a zajistíme potřebné poklady pro realizaci platby tímto způsobem.
 
A) Prvním způsobem je doručení na výdejní místo Zásilkovna, kde vychází cena 139 Kč a platí pro zásilky následující:
 
- maximální hmotnost zásilky od 5 do 10 kg
- nebo maximální rozměr jedné strany zásilky je od 70 do 120 cm
- nebo maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky je od 120 do 150 cm cm (např. zásilka o rozměrech 60 × 40 × 30 cm),
- maximální výše dobírky 20 000 Kč.
 
Tento způsob doručení je tedy vhodný převážně pro zasílání výrobků jako jsou vodovodní baterie a příslušenství, koupelnové doplňky (mýdelníky, dávkovače, pohárky, závěsy, atd.), drobný materiál apod. Výhodou této přepravy je její cena. Využítí je však omezeno nabídkou výdejních míst, které si můžete vybrat v okolí Vašeho bydliště či zaměstnání. Pokud Vám tento způsob odběru vyhovuje, zvolte v průběhu objednávky příslušnou pobočku, na které si chcete zásilku vyzvednout. O připravenosti zásilky k odběru budete informováni SMS zprávou a emailem. Po tomto oznámení je nutné provést vyzvednutí nejpozději do 7 dnů. Lze však případně sjednat prodloužení termínu uložení. Pro vydání zásilky se vyžaduje sdělení hesla, které Vám bylo zasláno v SMS zprávě.
 
B) Druhou možností je zaslání přes přepravní službu GEIS, která je vhodné pro zboží s maximální délkou 200 cm a hmotnosti do max. 50 kg. Tento druh dopravy je tedy vhodný zejména pro dopravu vodovodních baterií, čalounění dveří, sprchových tyčí, shrnovacích dveří, náhradních dílů, příslušenství, spotřebního materiálu k vanám, apod.
 
Řidič telefonicky avizuje svůj příjezd na telefonní číslo, které jste uvedli v objednávce zboží před doručením zboží na Vámi uvedenou dodací adresu. Kupující je povinen prohlédnout a zkontrolovat doručené zboží za přítomnosti řidiče a převzít zásilku. Převzetí potvrzuje svým podpisem na dodacím listu pouze v případě, nevykazuje-li žádné zjevné vady a není-li zboží mechanicky poškozené. V případě zjištění zjevných vad či poškození zboží je nutné s řidičem vyhotovit záznam o poškození zásilky. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky zboží, pokud vykazuje zjevné vady. Kupujícímu se nedoporučuje potvrzovat dodací list ještě před důkladnou kontrolou zboží. Na případné pozdější reklamace zjevných vad či mechanického poškození výrobku způsobené vinou dopravy nebude po podepsání dodacího listu - s ohledem na zasílatelské podmínky přepravce - brán zřetel a budou zamítnuty. Standardní doučení zboží u balíkové přepravní služby je v pracovních dnech v době od 8:00 do 18:00 hodin.
 

Cena dopravy zboží prostřednictvím balíkové přepravní služby je stanovena ve výši 199 Kč s úhradou formou dobírky.

C) Poslední možností je doručení přes Toptrans za cenu 899 Kč v rámci celé SK.Tento přepravce je využívám pro přepravu obložek, van, vaniček, koutů, sprchových a vanových zástěn, parních boxů, nábytku a sanitární keramiky. Tyto produkty nelze vzhledem k velikosti a hmotnosti přepravovat přes jiné přepravce.

Dle smluvních zasílatelských podmínek Vám bude zboží doručeno za prvé uzamykatelné dveře objektu, který jste uvedli jako dodací adresu v objednávce zboží. Zboží rozváží vždy pouze jeden řidič, který je vybaven manipulačním vozíkem pro převoz objemného zboží po rovném podkladu. Dle smluvních zasílatelských podmínek není řidič povinen po doručení zboží poskytnout další součinnost při přenášení a stěhování zboží na konečné místo určení v domě, zejména při manipulaci s těžšími a rozměrnými zásilkami, při stěhování zboží po schodech, apod. Je tedy nezbytně nutné, abyste si předem v místě zajistili další osoby, které Vám s přenášením a stěhováním na konečné místo určení pomohou, popř. potřebnou manipulační techniku.Řidič vždy telefonicky avizuje svůj příjezd na telefonní číslo, které jste uvedli v objednávce zboží, a to nejméně jednu hodinu před vlastním doručením zboží na Vámi uvedenou dodací adresu.
 
Kupující je povinen prohlédnout a zkontrolovat doručené zboží za přítomnosti řidiče a převzít zásilku. Převzetí potvrzuje svým podpisem na dodacím listu pouze v případě, nevykazuje-li žádné zjevné vady (např. vady množství, sortimentu, označení, apod.) a není-li zboží mechanicky poškozené. V případě zjištění zjevných vad či poškození zboží je nutné s řidičem vyhotovit záznam o poškození zásilky ‑ tzv. škodní protokol. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky zboží, pokud vykazuje zjevné vady. Kupujícímu se nedoporučuje potvrzovat dodací list ještě před důkladnou kontrolou zboží, a to i pod přepravním obalem. Na případné pozdější reklamace zjevných vad či mechanického poškození výrobku způsobené vinou dopravy nebude po podepsání dodacího listu - s ohledem na zasílatelské podmínky přepravce - brán zřetel a budou zamítnuty.
 
Standardní doučení zboží u přepravní služby Toptrans je v pracovních dnech v době od 8:00 do 16:00 hodin. [zpět]

 

Vyhledávání
Rychlý kontakt
E-mail: info@nase-koupelna.cz
ICQ: 299-635-359
Tel.: 778 435 560
  (PO-PÁ, 8-18 hod)
Doprava ZDARMA

Informace o dopravě

Novinky na email
Oblíbené značky zákazníků
Může Vás zajímat...

Partneři

Outdoorové vybavení, outdoorové oblečení

 

Shrnovací dveře pro Vás...

 

www.nase-koupelna.cz / shrnovací dveře, vany, sprchové a vanové zástěny, vodovodní baterie / Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.3