Návrhy koupelen - trochu inspirace pro Vás

Vítáme Vás na našich stránkách www.nase-koupelna.cz v části Návrhy koupelen, kde Vám chceme prezentovat námi nabízené produky v trochu ucelenějším pohledu.

Postupně zde budou přidávány další a další návrhy koupelen v různých cenových relacích a v rozměrech vhodných nejen pro panelákové koupelny, ale i koupelny větších rozměrů pro rodinné domy.

Naše návrhy můžete využít jako vhodnou inspiraci nebo přímo jako vzorovou předlohu, která se Vám bude líbit natolik, že si ji necháte dle našich návrhů zrealizovat.

U jednotlivých návrhů neleznete obrázky koupelny včetně možnosti virtuální prohlídky. Součástí každého návrhu bude soupis použitých výrobků a doplňků včetně cen a přímých odkazů do našeho e-shopu, kde si můžete jednotlivé výrobky objednat.

Doufáme, že se Vám naše prezentace bude líbit, přinese Vám potřebnou inspiraci a pomůže Vám při výběru vhodných výrobků a doplňků do Vaší nové koupelny.

 

Návrh č. 4 - paneláková koupelna Návrh č. 5 - paneláková koupelna
- jedna z nejlevnější variant
- startovací varianta

 

Vyhledávání
Rychlý kontakt
E-mail: info@nase-koupelna.cz
ICQ: 299-635-359
Tel.: 778 435 560
  (PO-PÁ, 8-18 hod)
Doprava ZDARMA

Informace o dopravě

Novinky na email
Oblíbené značky zákazníků
Může Vás zajímat...

Partneři

Outdoorové vybavení, outdoorové oblečení

 

Shrnovací dveře pro Vás...

 

www.nase-koupelna.cz / shrnovací dveře, vany, sprchové a vanové zástěny, vodovodní baterie / Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.3